25. září 2020

Profesia days a HR days se přesunují na duben

Veletrhy Profesia days a HR days se tentokrát neuskuteční v klasickém podzimním termínu, ale na jaře příštího roku. Vzhledem k aktuální situaci a mimořádným opatřením týkajícím se hromadných akcí, jsme i my nuceni přesunout tyto kontaktní veletrhy. Místo původně plánovaného listopadového termínu se budou tentokrát konat ve dnech 21. – 22. dubna 2021. Novinkou bude partnerství s Hospodářskou komorou České republiky.

Epidemiologická situace se v České republice rychle zhoršuje a mimořádná opatření týkající se hromadných akcí přibývají. Nechceme ohrožovat účastníky veletrhu ani vystavovatele, proto jsme se rozhodli obě akce přesunout na jarní termín. Věříme, že do té doby se situace uklidní a budeme moci nabídnout lidem tradiční možnost osobního kontaktu s předními zaměstnavateli, a zástupcům těchto firem příležitost přímo hovořit s potenciálními zaměstnanci.

Novinkou jubilejního desátého ročníku Profesia days a HR days bude spolupráce se silným partnerem – Hospodářskou komorou České republiky. Ta souběžně s našimi veletrhy v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA uspořádá konferenci HR CHYTŘE. Spojením těchto tří událostí vznikne největší akce roku pro personalisty v ČR.