Produkty

Profesia

Profesia
Pracovní portál Profesia spojuje zaměstnavatele s bohatou databází uchazečů o zaměstnání. Denně zde najdete tisíce ověřených pracovních nabídek z České republiky i ze zahraničí. Stránky poskytují užitečné informace o trhu práce a řadu dalších služeb.

Platy.cz

Platy.cz
Portál Platy.cz nabízí osobní analýzy platů/mezd zaměstnancům či uchazečům o práci a firmám pak profesionální nástroj pro nastavení optimální mzdy na zvolené pozici. Umožňuje bezplatné porovnání platů či výpočet čisté mzdy. Průzkum je součástí mezinárodního odborného průzkumu platů Paylab, který probíhá ve více než dvaceti zemích světa.

Mark

Mark
HR aplikace Mark je efektivní řešení pro online správu uchazečů ve výběrových řízeních. Nástroj je přehledný, intuitivní, pomáhá zlepšovat image společnosti a díky němu se v návalu uchazečů určitě neztratí ten nejlepší kandidát.

tulu

tulu
Online nástroj tulu je užitečným pomocníkem při tvorbě smluvní dokumentace pro zaměstnance. Do šablon dokumentů automaticky vkládá údaje na správná místa, a na pár kliků vygeneruje hotové smlouvy, potvrzení či dodatky pro jednoho nebo více zaměstnanců najednou. tulu si můžete vyzkoušet zdarma.

Edujobs

Edujobs
Portál Edujobs vznikl jako iniciativa pro zjednodušení výběrových procesů ve školství. Za zvýšení transparentnosti získal ocenění Via Bona Slovakia. Školám a školským zařízením umožňuje bezplatně inzerovat jakékoliv volné pracovní pozice.

Chráněné dílny

Chráněné dílny
Portál Dielne zadarmo sdružuje chráněná pracoviště a spojuje je s firmami, kterým vzniká zákonná povinnost zaměstnat určitý počet občanů se zdravotním postižením. Na stránkách je možno oslovit vybranou dílnu a zajistit si náhradní plnění.

Pozice

Pozice
Katalog nejběžnějších pracovních míst obsahuje stovky profesí. Nabízí detailní informace o jednotlivých pracovních místech, které vám pomohou při výběru budoucího povolání. Naleznete zde slovník trhu práce a seznam odborných kurzů a školení.

Nejatraktivnější zaměstnavatel

Nejatraktivnější zaměstnavatel
Od roku 2012 Profesia na Slovensku vyhlašuje anketu Nejatraktivnější zaměstnavatel. O hlasy široké veřejnosti se každoročně uchází více než 150 společností ze Slovenska z různých odvětví. Respondenti vybírají z nominovaných firem tu, v níž by nejraději pracovali.

Naše akce

Profesia days

Profesia days
Zaměstnavatele s uchazeči o práci spojujeme nejen na internetu, ale i offline. Od roku 2010 organizujeme veletrh práce Profesia days v Bratislavě a od roku 2011 v Praze. Postupně jsme Profesia days rozšířili i do Košic, Žiliny a Brna. Kromě volných pracovních míst událost přináší i bohatý inspirativní program.

HR days

HR days
Odborný veletrh přináší odborníkům v oblasti managementu lidských zdrojů předání praktických zkušeností a sdílení aktuálních trendů v oboru. Neformální událost dává prostor pro získání inspirace a nových kontaktů. Návštěvníci oceňují hlavně tématické přednášky, workshopy a velmi si oblíbili i každoroční mentoringy a koučink.

Konference Trh práce

Konference Trh práce
Na veškeré otázky o tom, jaké legislativní změny čekají trh práce na Slovensku ve stávajícím roce odpovídá vždy v lednu půldenní konference Trh práce. V podvečer pak tento pestrý odborný program konference doplňuje předávání ocenění Nejatraktívnejší zaměstnavatel a RecruitRank Awards.