Projekty

Profesia

Profesia
Pracovní portál Profesia spojuje zaměstnavatele s bohatou databází uchazečů o zaměstnání. Denně zde najdete tisíce ověřených pracovních nabídek z České republiky i ze zahraničí. Stránky poskytují užitečné informace o trhu práce a řadu dalších služeb.

Edujobs

Edujobs
Portál Edujobs vznikl jako iniciativa pro zjednodušení výběrových procesů ve školství. Za zvýšení transparentnosti získal ocenění Via Bona Slovakia. Školám a školským zařízením umožňuje bezplatně inzerovat jakékoliv volné pracovní pozice.

Domelie

Domelie
Domelie.cz je portál s inzercí práce v domácnosti v České republice. Působí i na Slovensku, kde je dlouhodobě jedničkou na trhu. Jeho cílem je spojovat rodiny s ověřenými poskytovateli služeb v oblasti hlídání dětí, péče o seniory, úklidu či doučování.

Paylab

Paylab
Portál Paylab.com nabízí osobní analýzy platů pro osoby anebo profesionální nástroj pro nastavení optimální mzdy na pozici. Umožňuje bezplatné porovnání platů či výpočet čisté mzdy. Profesia provozuje obdobný průzkum platů v 10 zemích Evropy.

Chráněné dílny

Chráněné dílny
Portál Dielne zadarmo sdružuje chráněná pracoviště a spojuje je s firmami, kterým vzniká zákonná povinnost zaměstnat určitý počet občanů se zdravotním postižením. Na stránkách je možno oslovit vybranou dílnu a zajistit si náhradní plnění.

Pozice

Pozice
Katalog nejběžnějších pracovních míst na Slovensku obsahuje stovky profesí. Nabízí detailní informace o jednotlivých pracovních místech, které vám pomohou při výběru budoucího povolání. Naleznete zde slovník trhu práce a seznam odborných kurzů a školení.

Mark

Mark
HR aplikace Mark je efektivní řešení pro online správu uchazečů ve výběrových řízeních. Nástroj je přehledný, intuitivní, pomáhá zlepšovat image společnosti a díky němu se v návalu uchazečů určitě neztratí ten nejlepší kandidát.

Nejatraktivnější zaměstnavatel

Nejatraktivnější zaměstnavatel
Od roku 2012 Profesia na Slovensku vyhlašuje anketu Nejatraktivnější zaměstnavatel. O hlasy široké veřejnosti se každoročně uchází více než 150 společností ze Slovenska z různých odvětví. Respondenti vybírají z nominovaných firem tu, v níž by nejraději pracovali.

Naše akce

Profesia days

Profesia days
Zaměstnavatele s uchazeči o práci spojujeme nejen na internetu, ale i offline. Od roku 2010 organizujeme veletrh práce Profesia days v Bratislavě a od roku 2011 i v Praze. Kromě volných pracovních míst událost přináší i bohatý inspirativní program.

HR days

HR days
Největší HR událost v České republice a na Slovensku přináší odborníkům v oblasti managementu lidských zdrojů praktické zkušenosti i inspiraci pro každodenní HR agendu. Neformální událost dává prostor pro networking a sdílení know how.

Konference Trh práce

Konference Trh práce
Na veškeré otázky o tom, jaké legislativní změny čekají trh práce na Slovensku ve stávajícím roce odpovídá vždy v lednu půldenní konference Trh práce. V podvečer pak tento pestrý odborný program konference doplňuje předávání ocenění Nejatraktívnejší zaměstnavatel a RecruitRank Awards.