Tiskové zprávy

23. září 2019

Témata, která hýbou současným HR trhem. O čem se bude mluvit na letošních HR days?

Odborný veletrh HR days je stal místem, na němž se scházejí odborníci a praktici v oblasti personalistiky k debatě o aktuálních problémech pracovního trhu v České republice. HR days také předznamenávají trendy v dalším období. Nenechte si proto ujít příležitost načerpat informace o tom, co hýbe současným HR a přijďte ve dnech 23. a 24. října na výstaviště v pražských Letňanech. Číst dál »

20. září 2019

Návštěvníky na Profesia days táhne přímý kontakt se zaměstnavateli i užitečné kariérní rady

Profesia days se blíží, již za měsíc ve středu 23. a čtvrtek 24. října otevřou své brány v areálu výstaviště v pražských Letňanech. I když nezaměstnanost je v České republice opravdu na minimálních hodnotách, má akce co nabídnout. Z veletrhu práce se změnila ve festival příležitostí, a to jak pro návštěvníky, tak vystavovatele. Na co se mohou těšit letos? Číst dál »

Aktuality

24. září 2019

Vzdělávání jako benefit? Největší zájem je o jazykové

Nabídka benefitů ve firmách je v současné době nebývale široká. Zejména u profesí, kde je zvyšování kvalifikace předpokladem pro kariérní růst, stoupá obliba benefitů z oblasti vzdělávání. O jaké typy vzdělání mají zaměstnanci největší zájem? A jaká je obliba tohoto bonusu u různých skupin zaměstnanců? Číst dál »

15. července 2019

Jaký bude festival příležitostí Profesia days 2019?

Na konci října se v Praze uskuteční již tradičně Profesia days, které se s ohledem na změny, které prodělal trh práce v České republice, přetransformovaly z veletrhu práce na festival příležitostí. Tedy akci určenou pro lidi, kteří se aktivně zajímají o své profesní možnosti i pro zaměstnavatele, kteří takto přímo kontaktují své potenciální zaměstnance. Novinkou letošního ročníku jsou ostrovy příležitostí, které soustředí zájem o vybraná témata do jednoho prostoru. Nebudou chybět ani HR days se širokou nabídkou témat, která aktuálně hýbou trhem práce. Číst dál »