29. července 2020

Profesia days, největší akce, která spojuje zaměstnavatele a zaměstnance, proběhne na začátku listopadu

Trh práce se viditelně proměňuje. Chcete být v živém kontaktu s potenciálními zaměstnanci a načerpat aktuální informace o dění na českém trhu práce? Pak si do kalendáře poznamenejte termín konání desátého ročníku největší akce zaměřené na trh práce u nás, Profesia days – 4. a 5. listopadu 2020.

Poslední měsíce nás přesvědčily o tom, že je velmi těžké předpovídat další vývoj trhu práce v České republice. Je ale velmi pravděpodobné, že covidová odstávka na něj plnou vahou dopadne až v podzimních měsících. Pracovní portál Profesia.cz se proto rozhodl uspořádat v klasické kontaktní podobě festival pracovních příležitostí Profesia days – aby HR profesionálové z firem měli možnost kontaktovat potenciální zaměstnance a udělat si přehled o aktuálním dění, a návštěvníci v neformální atmosféře získali kontakty na potenciální zaměstnavatele i přehled o tom, jak si na trhu práce stojí.

Potkejte své příští zaměstnance

Výsledky průzkumů mezi návštěvníky Profesia days ukazují, že je sem láká především možnost přímo hovořit s HR pracovníky zúčastněných firem. Profesia days jsou pro ně jedinečnou příležitostí na jednom místě a bez stresu potkat potenciální zaměstnavatele a ověřit své reálné šance na trhu práce. Pro vystavující firmy jsou pak Profesia days nejen šancí kontaktovat lidi, kteří se aktivně zajímají o svůj kariérní rozvoj, ale také prezentovat se jako zajímavý zaměstnavatel a porovnat svou HR politiku s jinými společnostmi.

Získejte podněty k vlastnímu rozvoji

Velkým lákadlem Profesia days je bohatý doprovodný program. Zaslouženou pozornost poutají odborné konzultace a kariérní poradenství. A také přednášky zaměřené na konkrétní situace, s nimiž se lidé setkávají, nebo na svůj (nejen) kariérní rozvoj. Na hlavním pódiu se pak opět představí široké spektrum osobností z různých sfér života – od umělců, přes sportovce, významné manažery a kouče až po lidi s inspirativním životním příběhem.

Inspirujte se od HR profesionálů

K Profesia days patří i odborný veletrh HR days. Ten nebude chybět ani letos. Nabídne informace o tom, kam směřuje vývoj a co to bude znamenat pro HR pracovníky. V několika sekcích budou probíhat přednášky a prezentace předních českých HR odborníků, mentorů i manažerů z praxe. Tematicky bude akce velmi bohatá – od aktuálního stavu trhu práce, přes zkušenosti s robotizací a automatizací, problematiku motivace lidí, až po aktuální změny legislativy.

Profesia days a HR days 2020 proběhnou ve dnech 4. a 5. listopadu na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Další informace budou postupně přibývat na www.profesiadays.cz.