16. července 2021

Představujeme vám Firemní zónu – konto klienta v novém kabátě

– aktualizováno 9. srpna 2021 –

Konto klienta Profesie mění svoji tvář. Nový design přináší pro všechny registrované klienty větší přehlednost a nové možnosti, jak pracovat se životopisy uchazeče. Podívejte se, co jsme pro vás připravili.

Záznam z webináře vás novou firemní zónou provede za 20 minut. Uvidíte, jak bude zóna vaší firmy vypadat a jak se v ní orientovat. Ukážeme vám také, kde najdete všechny uchazeče, kteří zareagovali na vaši nabídku a jak s nimi pracovat v části mark – práce s uchazeči.

Firemní zóna dostane nový design

Firemní zónu jsme oděli do černého. Vytáhněte pomyslné smokingy a malé černé a podívejte se s námi na to, jak bude zóna vaší firmy vypadat. Konto klienta se mění na Firemní zónu. Všechny funkce, na které jste byli zvyklí, zůstávají zachované. Upravili jsme design, abychom vizuálně odlišili část pro klienty od části pro uchazeče. Firemní zóna tak dostala sofistikovanější a businessový vzhled v elegantní černobílé kombinaci.

Horní menu pomůže s jednoduchou navigací

Po přihlášení vás čeká hlavní stránka, kde rychle a jednoduše najdete ty nejdůležitější funkce. Jednoduchou navigaci vám poskytne horní černá lišta s hlavním menu. Nasměřuje vás k pracovním nabídkám, do databáze životopisů nebo do marku – sekce, ve které můžete pracovat s kandidáty, kteří na vaši nabídku zareagovali. Přehled o službách a nastavení vaší zóny si zobrazíte kliknutím na ikonu postavičky vpravo nahoře.

Nový způsob práce s uchazeči pro všechny

Novinkou, kterou můžete spatřit ve firemní zóně, je pro všechny klienty Profesie zpřístupněná část na práci s uchazeči – mark. Už žádné nepřehledné tabulky, chaotické e-mailové schránky a rozházené složky. Každý si může vyzkoušet, jaké je to vyhodnocovat přijaté životopisy moderním a praktickým způsobem. Díky systému pipeline si ve vytvořeném výběrovém řízení posouváte jednotlivé kandidáty z jednoho kola do dalšího až k budoucímu novému kolegovi.

Vaše Firemní zóna vám tak poskytne všechny důležité funkce na nalezení těch správných lidí na jednom místě.