15. října 2020

Novinka: mark si od teď objednáte formou předplatného

Intuitivní nástroj mark na správu vašich výběrových řízení má vynikající zprávy. Od 15. října přechází mark na systém předplatného a zároveň přináší neomezený počet výběrových řízení pro všechny.

mark přechází od kreditů na předplatné

Nákup kreditů v marku vystřídá předplatné. Od 15. 10. si mark aktivujte jednoduše za měsíční poplatek. Pro roční předplatitele máme bonus ve formě 2 měsíčního využívání marku zdarma.

„mark vyvíjíme jako moderní nástroj pro moderního recruitera. O změně platby na formu předplatného jsme uvažovali delší dobu. Tento způsob bude pro klienty mnohem jednodušší, protože ho znají z mnohých jiných aplikací či nástrojů, které využívají v pracovním či soukromém životě. Velkou výhodou je, že si už nemusí hlídat počet vytvořených výběrových řízení,“ hovoří o změně modelu produktový manažer marku Tomáš Koprušák.

Kromě přechodu na systém předplatného, mark přináší všem svým uživatelům neomezený počet výběrových řízení. Není třeba si hlídat kredity a dokupovat další. V rámci měsíčního předplatného můžete začít tolik nových řízení, kolik potřebujete, což může být obzvlášť nápomocné v tomto období, kdy na nabídky reaguje více uchazečů, než tomu bylo v minulém roce.

Moderní nástroj pro moderního personalistu

Když máte na starosti výběrová řízení, tak víte, že situace s uchazeči se mění každou chvíli. Vaší pravou rukou při správě výběrového procesu je mark, intuitivní HR nástroj na správu uchazečů.

S markem budou vaše výběrová řízení přehledná a efektivní. Budete mít pod palcem všechny fáze výběrového procesu i aktuální status jednotlivých uchazečů. Přidejte do reakčních formulářů pracovních nabídek vlastní otázky, pozvěte do procesu kolegu, aktualizujte si kalendář pracovních pohovorů, nastavte si automatické odpovědi nebo e-mailové šablony s logem vaší společnosti. To vše zařídíte v marku.

Vyberte si balík s funkcionalitami podle vaší potřeby

Hledáte jednoduchý nástroj, kde budete mít všechny uchazeče na jednom místě, anebo komplexního asistenta, se kterým sofistikovaně zvládnete i více výběrových řízení najednou? Zvolte si takovou mark verzi, která splní všechny vaše potřeby. Na výběr máte:

  • mark Free – když potřebujete mít uchazeče na jednom místě.
  • mark Basic – pro pořádkumilovné, kteří mají rádi jasný a efektivní systém a využívají základní funkce na jednoduchou správu uchazečů a komunikaci s nimi.
  • mark Standard – pro sofistikované, pro které je i employer branding důležitou součástí náborového procesu a vyžadují nástroj, který se přizpůsobí jejich požadavkům
  • mark Pro – pro maximalisty, kteří chtějí mít všechno ťip ťop, používají vlastní šablony na jednotlivé kroky výběrových procesů a vyhodnocují je díky statistikám.
  • mark Trial – pro zvědavce, kteří se neradi váží hned na prvním rande. Vyzkoušejte si mark se všemi jeho funkcemi zdarma po dobu jednoho měsíce.

Detailní přehled funkcionalit marku:

Ceny jednotlivých balíků jsou uvedeny zde.