17. března 2022

Equal Pay Day 2022 nabízí rozvoj, inspiraci i motivaci – pro vás i váš tým

Práce na home office, omezení osobního kontaktu mezi členy pracovních týmů – to vše s sebou přinesly uplynulé dva roky. Důsledkem toho je oslabení vazeb mezi kolegy, které je třeba posílit a posunout je možná ještě na vyšší úroveň. Co třeba netradičním teambuildingem?

Skvělou příležitost nabídne ve dnech 8. – 10. dubna 2022 pracovně-zážitková akce Equal Pay Day 2022. Podtitulem letošního ročníku je „Změna? Budoucnost může být jiná!”. Pořádající nezisková organizace Business & Professional Women CR tak reaguje na to, jak dynamicky se dnes mění situace ve společnosti.

Diskusi o tom, jak by ona změna mohla, resp. měla vypadat, bude v Clarion Congress Hotel Prague patřit pátek 8. dubna, který je věnován konferenci. Její program svými zkušenostmi a životními příběhy obohatí například o Ivana Tůmová, generální ředitelka Mondelez, kterou na pódiu doplní i další její kolegyně – Zuzana Indruchová, HR manažerka pro CZ/SK/HU či Marina Hadrovic, Director European Export Mondelez International. Spolu na podiu vystoupí také Helena Horská, hlavní ekonomka Raiffeisenbank, Lenka Simerská, hlavní gestorka systémového projektu 22 % K ROVNOSTI MPSV, Daria Maslovskaia, People&Organization Director at Mars Central Europe, Klára Beňačková, CFO Kaufland ČR, Lenka Nováková, Microsoft SMC Lead nebo Adriana Jahňáková, generální ředitelka společnosti LEGO pro ČR a SR.

V sobotu 9. dubna přijde na řadu tolik oblíbený mentoring pro ženy. Na účastnice čeká více než 70 atraktivních témat k osobnímu rozvoji, která je mohou velmi rychle posunout vpřed v kariéře, podnikání i osobním životě. Načerpat inspiraci můžete například od Zuzany Lošákové a Sophie Gaspard ze společnosti Mars, Terezy Ondrouškové z Raiffeisenbank, Petry Sofie Haken nebo Dity Jahodové z projektu 22 % K ROVNOSTI, Šárky Churavé ze společnosti Kaufland nebo žen z TV Nova – moderátorky Michaely Indrákové a Veroniky Petruchové či Soni Schwarzové. Kulaté stoly v angličtině povedou mentorky z ČR i ze zahraničí.

Novinkou, kterou přinesly zkušenosti s pořádáním online akcí, je program připravený na neděli 10. dubna. Ženy se mohou do dopoledního a odpoledního bloku připojit odkudkoli a pracovat tak, jak jim to bude vyhovovat – třeba z pohodlí svého obýváku.

 

Proč být u toho?

  • EPD 2022 je jedinečným mixem vzdělávání a předávání zkušeností v naší zeměpisné šířce i délce.
  • Odnesete si inspiraci pro změny, které mohou pomoci pozvednout fungování vašeho týmu.
  • Získáte náskok v otázkách, které budou mít stále větší vliv na podnikání, obchod i schopnost oslovovat a udržet si kvalitní zaměstnance i zákazníky.
  • Je ověřeno, že účastníci Equal Pay Day, ať už je to muž či žena, jsou nositeli pozitivní změny ve firmě – nadechnou se, přijdou s novými nápady, mohou být inspirací dalším členům vašeho týmu. Posunou tak vpřed nejen sebe, ale i vaši firmu.

Dejte svým kolegyním i kolegům příležitost inspirovat se u úspěšných žen i mužů z Česka i zahraničí. Vytvořte jim možnost načerpat impulsy pro svou další práci od podnikatelek i manažerek ze společností, které dobře vědí, že vytvářet podmínky pro ženy, aby mohly naplnit a rozvíjet svůj potenciál, se rozhodně vyplatí.