20. května 2021

Profesia days a HR days letos budou na začátku října

Po loňské pauze způsobené karanténními opatřeními se letos chystáme uspořádat veletrhy HR days a Profesia days. Věříme, že tyto tradičně největší HR akce roku budou moci přispět k přímému propojení zaměstnavatelů se zájemci o práci a nabídnout přehled o výrazných změnách, jimiž trh práce v ČR prošel. Akce je plánována na 6. a 7. října 2021, proběhne tradičně v areálu PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. Číst dál »
19. března 2021

Equal Pay Day 2021: Teambuilding, který funguje

Uspořádat teambuildingovou akci pro vaše zaměstnance tak, jak jste byli zvyklí z doby nedávno minulé, je dnes prakticky nemožné. A přitom všichni víme, že v současnosti je třeba týmy stmelovat a motivovat víc než kdy dřív. Zvlášť v momentě, kdy řada z nich již zhruba rok pracuje z domova, bez osobního kontaktu se svými kolegy, bez vzájemné interakce, která práci celého týmu posouvá vpřed. Co takhle vyzkoušet online teambuilding s Equal Pay Day 2021, pracovně-zážitkovou akcí o ženách, ale nejen pro ženy? Číst dál »
17. března 2021

Jak covid míchá kariérními plány?

Po roce s covidem vidíme, že nám převrátil životy v míře, kterou jsme si nedokázali vůbec představit. V anketě na stránkách Profesia.cz jsme se proto zeptali: „Donutil vás koronavirus přehodnotit kariérní možnosti nebo změnit práci?“ Číst dál »