17. srpna 2017

Potkejte se s námi na odborných HR akcích a konferencích

Pracovní portál Profesia.cz již tradičně spolupracuje s organizátory zajímavých odborných konferencí a sympozií a aktivně se jich účastní. I díky tomu jsme v živém kontaktu s osobnostmi, které u nás v HR určují trendy. Ale také s našimi klienty, tedy se zaměstnavateli, i s lidmi, kteří hledají práci nebo se zajímají o zlepšení svých kariérních možností. Kde se s námi můžete do konce roku setkat?

Business forum – Jak být úspěšný zaměstnavatel aneb síla HR networkingu

Kdy: 14. září 2017, 9-15:20 hod

Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33, 602 00 Brno

Program: http://www.pmf-hr.com/business-forum-byt-uspesny-zamestnavatel-aneb-sila-hr-networkingu/

Jak obstát jako zaměstnavatel na dnešním trhu práce a jak v tom může HR networking zásadně pomoci? Odpovědí na tuto základní otázku HR profesionálů bude brněnské forum hledat od náboru, employer brandingu až po rozvoj a změnu postojů zaměstnanců. HR profesionálové by kromě svých dosavadních kompetencí měli být také silní v HR networkingu – navazování kontaktů s lidmi napříč obory, generacemi, pozicemi. Své zkušenosti představí silní moravští networkeři a umožní Vám stát se součástí jejich kontaktní sítě.

Organizátor: People Management Forum

 

MotivP Business Brunch®

Kdy a kde: Pardubice 19. 9. (Divadlo Exil), Praha 20. 9. (Divadlo Metro), Plzeň – 21. 9. (Divadlo Dialog), Bratislava 3. 10. (Študio L+S), Ostrava – 4. 10. (Impact Hub Ostrava), Brno – 5. 10. (HaDivadlo)

Budeme navazovat na předchozí témata o kreativitě, změně perspektivy či empowermentu. Nyní budeme rozpracovávat principy do každodenní praxe v těch nejrůznějších situacích. Obohacování vypadá jinak v práci, kde je primární dodržování technologické kázně a práce ve vynuceném rytmu, a jinak v práci, kde je daleko větší prostor pro samostatné rozhodování. Na našem-vašem BB si budeme uvádět různé možné metody a techniky obohacování práce. Samozřejmě se budeme vracet k tomu, co je vlastně cílem obohacování práce a proč potřebujeme dělat práci zajímavější. Proč si nevystačíme s tím, že kdo chce, tak si vztah k práci najde.

Organizátor: agentura Motiv P s.r.o.

 

Konference Employer branding experience 2017

Kdy: čtvrtek 21. září 2017, 9:00-18:00 hod (od 8:00 registrace)

Kde: divadlo LeRoyal (Vinohradská, Praha)

Program: http://brandexperience.cz/

Přijďte se inspirovat zkušenými lídry, kteří vědí, jak přitáhnout správné lidi, zapojit je do mise firmy až po uši a ve firmě je dlouho udržet. Zatímco mnozí manažeři o budování značky zaměstnavatele (employer brandingu) jen mluví, našich 8 řečníků Vám ukáže, jak to dělají v praxi a jaké výsledky jim to přináší. Interaktivní přednášky plné praktických zkušeností, diskusní panely s našimi řečníky, skvělé jídlo, inspirativní prostředí divadelního kina Le Royal a z každé přednášky videozáznam.

Organizátor: 1. VOX a.s.

 

Konference Talent Exploring

Kdy a kde: 4.-5. 10. 2017, Praha

Program: https://www.koucinkcentrum.cz/konference, tlumočeno

Zaměstnanci jsou dnes cennější než dřív a personalisté vydávají mnoho energie na to, aby je přesvědčili, že zrovna jejich společnost je pro ně ta nejlepší volba. Péče o stávající zaměstnance stoupá, mají na trhu mnoho příležitostí a firma si je musí udržet. Doba není jednoduchá, ale nahrává otázce práce s vnitřním prostředím firem a nástroji, které podporují individuální práci a plné využití potenciálu zaměstnanců. Těmto tématům se bude věnovat 11. mezinárodní konference: Talent Exploring s úžasnými mezinárodními i českými hosty. Na konferenci vystoupí speciální hosté: Mr. Sugata Mitra, Jaroslav Dušek, MUDr. František Koukolík, DrSc.
Výchovou a vzděláváním dětí utváříme svou budoucnost a budoucnost všech. Pedagogičtí pracovníci mají dnes nelehkou práci. Jak tedy děti co nejlépe rozvíjet? Jak je připravit na úspěch v moderním globalizovaném světě? Hosté na konferenci představí nové formy výuky, využití koučovacího přístupu v pedagogické práci, zkušenosti dobré praxe a mnoho dalších cest k využití potenciálu, zlepšení komunikace a snížení stresu.

Organizátor: Koučink Centrum, s.r.o.

 

Job Fair MSV 2017

Kdy: 12. října 2017

Kde: v  pavilonu A2 na brněnském výstavišti, tradičně při Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Program:  http://www.jobfairmsv.cz/

Veletrh Job Fair MSV je zaměřený na nabídku pracovních příležitostí, brigád, stáží a trainee programů pro studenty i absolventy technických středních a vysokých škol.

Organizátor: ALFA FAIRS s.r.o.

 

Mezinárodní veletrh práce Profesia days 2017

Kdy: 25.-26. 10. 2017

Kde: Výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha

Program: www.profesiadays.cz

Veletrh Profesia days je místem, kde se lidé přímo setkávají s potenciálními zaměstnavateli, a to z mnoha oborů, na jednom místě. Oběma stranám přináší možnost prezentovat se, získat okamžitou zpětnou vazbu a dozvědět se více o sobě navzájem. Vystavovatelům veletrh nabízí nejen možnost zvýšit povědomí o své značce, oslovit různé cílové skupiny, ale také navázat osobní či profesní kontakty. Návštěvníci oceňují širokou škálu pracovních nabídek a možnost přímého kontaktu se zaměstnavateli. Společně s námi vystavovatelé vytvářejí prostředí plné informací, které si u veřejnosti získalo velkou oblibu.

V rámci doprovodného programu vystoupí mnoho zajímavých řečníků s vlastními příběhy o tom, jak začínali svoji kariéru a čím si museli projít. Novinkou letošního ročníku bude sekce Studium a práce v zahraničí.

Organizátor: Profesia CZ, spol. s r.o.

 

Odborný veletrh a konference HR days 2017

Kdy: 25.-26. 10. 2017

Kde: Výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha

Program: www.hrdays.cz

Na odborném veletrhu jsou vítáni všichni, které baví práce v HR oblasti, hledají inspiraci, prostor pro networking, vzděláváni nebo nové partnery v podnikání. Mezi tématy letošního ročníku nebudou chybět: ochrana osobních údajů – GDPR, změny v pracovněprávních předpisech 2017, trendy v náboru lidí, aktuální situace na trhu a spousta dalších novinek. Sledujte naše stránky na www.hrdays.cz

Organizátor: Profesia CZ, spol. s r.o.

 

Světová laboratoř lídrů – Osobní rozvoj a trendy ve vzdělávání

Kdy: 7. listopadu 2017, 9-16:30 hod

Kde: GOJA Music Hall, Výstaviště, 170 00 Praha-Bubeneč-Praha 7

Program: http://www.pmf-hr.com/fotogalerie/konference/svetova-laborator-lidru%CC%8A-2017/

Konference Světová laboratoř lídrů je letos určena všem, kteří se zajímají o rozvoj – sebe i svých zaměstnanců. Představí trendy a nové přístupy ve vzdělávání a rozvoji. Nabídne inspiraci v oblasti elektronického vzdělávání i nových digitálních technologií. Ze zahraničí přijedou představit světové špičky originální koncepty seberozvoje, které obohatí nástroje pro rozvoj manažerů, koučů i HR profesionálů. Poprvé v České republice přivítáme Daniela Ofmana, jehož čerstvou knihu v českém překladu obdrží všichni účastníci. Dále se těšte na osobnosti jako Louise Evans, Nicola Appel, Prof. Dr. Jim Parry, Agnieszka Wozniak a další.

Organizátor: People Management Forum

 

Konference Daňový řád 2017 – XVII. ročník procesního daňového práva

Kdy: 13.-14. 11. 2017

Kde: HOTEL OLYMPIK, Sokolovská 138, Praha 8

Program: http://www.vox.cz/dalsi-sluzby/konference-danovy-rad-2017.html

Konference s mnohaletou tradicí je zaměřená na správu daní. Již tradičně se bude zabývat nejaktuálnějšími spornými otázkami mezi daňovými subjekty a státní správou. V letošním sedmnáctém ročníku podchytíme aktuální témata, která jsou předmětem diskuzí odborné veřejnosti. Pokračujeme v tradici předcházejících dvou ročníků, kdy u vybraných témat nabízíme namísto samostatného přednášejícího dva lektory z „opačných stran barikády“ (soudce, daňový poradce, pracovník státní správy) pro zajištění více úhlů pohledu na danou problematiku.

Organizátor: 1. VOX a.s.

 

HR Konference 2017 – Krásné chyby

Kdy a kde: 23.-24. listopadu 2017 v Brně

Každý z nás je zaujatý tím, jak se mít lépe, v práci i v osobním životě. Ambice „být lepší“ se pro nás stala samozřejmostí, jenže mnohé návody, které dříve fungovaly, už nefungují. Co se změnilo a co naopak zůstalo? Důvodem jsou CHYBY, kterých se daleko snadněji dopouštíme, když se snažíme jít za hranici svých možností. Jak to tedy udělat, aby se každá taková chyba pro nás stala spíše obohacením, než ztrátou? Jak v našich firmách a organizacích nakládáme s chybou a jak měníme obsah tolik omílaného sloganu „chybami se člověk učí”? Jak se u nás organizace učí sebevzdělávání a jak se učíme my sami? To jsou otázky, na které budeme objevovat odpovědi na naší inspirativní HR konferenci. Potkáte se zde s krásnými lidmi, kteří činí krásné chyby.

Organizátor: agentura Motiv P s.r.o.